Oficjalna strona formacji tanecznej

Infinite Groove

POZNAŃ, POLSKA

News

Podium na GRAND PRIX POLSKI

08.12.2019

Chyba wracamy do formy ;)  We wrześni odbyły się zawody GRAND PRIX POLSKI również w kategorii Hip Hop. 1 miejsce w kategorii solowej, a właściwie battlekowej 31+ zajęła nasza tancerka Katarzyna Rosół :D Jej podopieczni zajęli również czołowe miejsca na podium jako soliści, formacje i mini formacje. Yeah! Gratulacje!

#Niepodległa

08.12.2019

Ponownie mieliśmy okazję wystąpić w widowisku artystycznym #Niepodległa realizowanym przy współpracy Szkoły Musicalu ERATO w Poznaniu. Widowisko wzruszające, pełne fantastycznych utworów, wokalistów, etiud i choreografii stworzonej przez naszą Katarzynę Kate Rosół. Nad całością czuwał Andrzej Borkowski. Wspaniałe wokalne przygotowanie to zasługa Anny Jurek. Zagraliśmy to siódmy raz przed publiką, która zgromadziła się w sali Sceny Wspólnej. Zatańczyliśmy w składzie: Marta Pituła, Dominika Ciesielska, Kordian Wolniewicz, Marta Nowak, Anita Smoczyńska, Kinga Przybylska. Fantastyczne doświadczenie!

POZNAŃ GROOVE CONTEST 2019

10.10.2019

Wow! Ależ ten czas zleciał! Kolejna edycja POZNAŃ GROOVE CONTEST przed nami. Spotkajmy się jak zawsze w Domu Kultury "Orle Gniazdo" 16-17 listopada 2019 r. Przed nami zmagania solistów Hip hop, Popping, Waacking i formacji Street Dance. Będą z nami tancerze z Polski i zagranicy. Jak zawsze znane i cenione jury, wspaniali DJs. Imprezę  porpwadźi niezastąpiona od lat MC Sandi Dandi. To już dziewiąta edycja - kto by pomyślał :D
Wszystkie informacje znajdziecie na
www.groovecontest.wix.com/gcpoznan

Taniec współczesny & Hip Hop/Freestyle z Gorzkim

20.08.2019

Lubimy się rozwijać, a więc w tym sezonie stawiamy na TANIEC WSPÓŁCZESNY oraz zajęcia z HIP HOP/FREESTYLE ze wspaniałym tancerzem PATRYKIEM GORZKIEWICZEM. Fantastycznie! Zapraszamy serdecznie każdego kto chce:
- nauczyć się czegoś nowego niż tylko choreografii,
- posłuchać dobrej muzyki,
- odkryć w sobie nowe możliwości ruchowe,
- konkretnie się zmęczyć i wytańczyć,
- wyjść z zajęć naładowanym endorfinami,
- poznań fajnych ludzi z pasją,
- przemiło się bawić,
- uczyć się i korzystać z wiedzy Gorzkiego do woli 😉.

Więcej informacji TUTAJ

Casting/ nabór do INFINITE GROOVE

1.07.2019

Witaj,
rzadko się to zdarza więc wykorzystaj moment by dołączyć do formacji Infinite Groove Crew. Otwieramy drzwi do naszego tanecznego azylu. Kto wie kiedy nadarzy się kolejna okazja...

► CO U NAS?
Fajny klimat, burza mózgów, praca w małej grupie, indywidualne podejście, fajne wyjazdy, nagrywki, projekty taneczne, pokazy, warsztaty itp. Pełne informacje o nas znajdziesz na naszej stronie.

► CO ROBIMY?
Delektujemy się ruchem głównie w stylu Hip Hop lub działamy freestyle. Zbieramy również doświadczenie w breakingu, poppingu, lockingu czy house dance. Wykorzystujemy wiedzę dotycząca teorii ruchu, przestrzeń i improwizacji. Bawimy się tym by stworzyć coś unikatowego i Naszego. Jeżeli mamy razem pracować...
Czytaj dalej

NIEPODLEGŁA Widowisko Artystyczne

20.11.2018

19 listopada mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wielkim widowisku artystycznym z okazji 100 lecia Niepodległości Polski. Widowisko taneczno muzyczne z naszym udziałem zrealizowaliśmy również ze Szkoła Musicalu ERATO i grupami Spectrum i Katharsis. Pomysłodawcą był  Andrzej Borkowski, choreografia Katarzyny Rosół. Nasze etiudy będziecie mogli zobaczyć w dziale Wideo. Sporo pracy, wspaniała muzyka do której mogliśmy zrealizować nasze pomysły, świetni wokaliści - doświadczenie fantastyczne. Dziękujemy, że mogliśmy w tym uczestniczyć :) 

Unikatowy worek "POZNAŃ GROOVE CONTEST"

Ponownie dostępny! Okazjonalny worek turnieju "POZNAŃ GROOVE CONTEST" :)

Wytrzymały, pojemny, wodoodporny, ściągany sznurkami.
Liczba sztuk ograniczona!
Łap okazję,bo do 20 grudnia przesyłka jest bezpłatna.
Zamówienie można złożyć na emali: iggroup@op.pl.
Podaj: imię i nazwisko, adres, nr telefonu,ilość sztuk.
Przesyłka za pobraniem lub po wpłacie na podany w email zwrotnym nr konta.

Warsztaty z Jaśkiem CoJestCrew

1.11.2018

Zapraszamy serdecznie na dawkę tanecznej wiedzy od Jaśka Jagodzińskiego Jasiek CoJest z Wrocławia :)
Na zajęciach obracać się będziemy w technice tańca Hip Hop oraz korzystać będziemy z wielu innych pomocnych tancerzowi elementach (improwizacja, muzykalność, partery itp.). Założyciel studia OrginiOf, tancerz i choreograf prężnie działający na polskiej i zagranicznej scenie tanecznej. Jego pasją jest przekazywanie swojej wiedzy kolejnym pokoleniom tancerzy. Zwycięzca licznych polskich jak i zagranicznych wydarzeń tanecznych. Wraz z ekipą Co Jest Crew dumnie reprezentował nasz kraj w takich państwach jak Niemcy, Czechy, Litwa, Estonia, Anglia, Francja, Włochy, Holandia, Szwecja i Japonia. Szkolił się u takich...
Czytaj dalej

8 edycja turnieju POZNAŃ GROOVE CONTEST

15.10.2018

3, 2, 1 START!

Rozpoczęliśmy wielkie przygotowania do organizacji VIII Turnieju Tańca Ulicznego POZNAŃ GROOVE CONTEST, na który zjeżdżają się setki polskich tancerzy jak i tych z zagranicy. Tancerze będą wymieniać się doświadczeniami w kategoriach solowych Hip Hop, Popping, Waacking oraz w show formacji Street Dance.

17 listopada to dzień, w którym widzimy się z uczestnikami powyżej 13 lat, a  18 listopada z najmłodszymi tancerzami.

W tym roku wspiera nas producent ubrań dla dzieci Malinowe.pl oraz 5 Element z Bydgoszczy. Zwycięzcy zgarną unikatowe Groove'owe koszulki, nagrody rzeczowe, pieniężne, bony zniżkowe, darmowe wejściówki na różne warsztaty :) A to wszystko jak zawsze w Domu Kultury "Orle Gniazdo" w Poznaniu.

WIDZIMY SIĘ !

Street Dance Session - sukces!

17.06.2018

16 czerwca odbyła się kolejna taneczna impreza Street Dance Session w Opalenicy. INFINITE GROOVE CREW w okrojonym składzie (Dominika Ciesielska, Julia Obłój i Katarzyna Rosół) pOjawiły się również i na tej imprezie. Po swoim występie skład sędziowski przyznał im 2 miejsce w kat. mini formacja hip hop pow. 16 lat. To piąte z kolei  miejsce na  podium w sezonie 2017/2018, a i tez miłe niespodzianka przed wakacjami. Dziewczyny jesteście najlepsze ! GRATULACJE ! 

WIDEO

1/5

Please reload

Nauka tańca, Hip Hop, Locking, Breaking, Popping, House Dance w Poznaniu. Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 

Warsztaty taneczne, obozy, półkolonie, poznański turniej tańca ulicznego GROOVE CONTEST.

Założycielka I.G Crew, tancerka, choreograf i organizatorka - Katarzyna Kate Rosół